[194] "Lulu" - Almudena Grandes

Tytuł: "Lulu"
Autor: Almudena Grandes
Liczba stron: 228
Rok wydania:2003
Wydawnictwo: Zysk-S-ka
Międzynarodowy bestseller, a zarazem pełna erotyzmu powieść o erotycznym przebudzeniu Marii Luisy Ruiz-Poveda y García de la Casa zwanej Lulu. Lulu odkrywa świat erotyki jako nastolatka, dzięki wtajemniczeniu przez Pabla, przyjaciela starszego brata. Wraz z nim wkracza w mroczny świat erotycznego pożądania i przeznaczenia. [lubimyczytac.pl]

Ponownie postanowiłam sięgnąć po pozycję, którą już mam od jakiegoś czasu. Takie małe czyszczenie robię. 
Do końca nie miałam pojęcia czego powinnam się spodziewać po tej książce, gdyż opis nie zdradza nam za wiele, a i objętościowo również nie jest obszerna. Zdecydowanie nie jest typem książki po jakie sięgam. Na plus mogę zaliczyć z pewnością okładkę, bo jak na erotyk jest ona delikatna i subtelna. Szkoda, że najczęściej w tego typu pozycjach takich nie ma. 

Początek zapowiadał mi się obiecująco. Poznajemy tu nastoletnią Lulu, którą Pablo, przyjaciel brata i rodziny wprowadza w świat erotyki. Ta część była jak najbardziej dobrze opisana, nie przesadzona, wyważona. Niestety co dobre w końcu musi się skończyć. W dalszej części ciężko mi było się połapać co się dzieję teraz, a co było wspomnieniem. Szczególnie, że nawet sama Lulu nie zmieniła się nic a nic z charakteru. Nadal przypominała głupkowatą nastolatkę, choć wiekowo już nią nie była. 

Tak więc początek czytało mi się obiecująco co później książka mnie męczyła. Jakieś sensownej fabuły i tła również tu nie odnalazłam. Dobra, wiem nie jest fanem erotyki i ostatnio żaden mi się nie podobał, ale miałam już za sobą kilka książek z tego gatunku naprawdę dobrych, a ta do nich nie należy. 
Nie będę was zachęcać do tej książki, chyba że sami chcecie się przekonać czy to książka dla was. 

Moja ocena 5/10

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators