[164] "Piekło-niebo" - M.M.Driers

Autor: M.M. Driers
Tytuł: "Piekło - niebo"
Rok wydania:2016
Wydawnictwo: Self- Publishing
Liczba stron: 319
Są historie, mrożące krew w żyłach. Rozpalające zmysły. Pobudzające wyobraźnie i takie, od których nie można się oderwać, bo wciąż jest za mało.
Są też takie, których na pewno nie chcielibyście przeżyć osobiście. Do tych ostatnich należy ta historia.
Nikos jest człowiekiem, który od lat jest związany z grupą przestępczą. Handlował bronią, narkotykami, brał udział w zabójstwach i parał się ciemnymi interesami. Przestępczość nie jest mu obca tak jak przemoc. Dostaje od bossa mafii kolejne zlecenie.
Ma znaleźć i porwać dziewczynę, musi ją oswoić z niewolą i przygotować do roli, jaka jest jej przypisana. Pod skrzydłami Nikosa musi zapoznać się z życiem, jakie przyjdzie jej wieść w miejscu swojego przeznaczenia.
Dziewczyną, na jaką Nikos trafia jest Lena. Samotna, zabiegana i zupełnie nieprzygotowana na to, co ma ją spotkać.
W relacjach kata i ofiary nie powinno być miejsca na sympatie, pożądanie czy inne wyższe uczucia, lecz w brew zdrowemu rozsądkowi tych dwoje połączy coś, czego się nie spodziewają, co przerośnie ich wyobrażenia o rolach, jakie mieli pełnić w tej historii.[lubimyczytac.pl]


Dziś przychodzę do was z pozycją, do której ciężko mi porównać inną książkę z tych które w ostatnim czasie czytałam. Już dawno nie miałam do czynienia z tak mrocznym, pełnym napięcia erotyku, gdzie nie byłam przewidzieć co wydarzy się dalej. Zdecydowanie nie jest to lektura dla ludzi o słabych nerwach. Ta książka mnie pochłonęła i wstrząsnęła mną. Lubię kiedy książka potrafi wywołać silne emocje w czytelniku.

"Piekło - niebo" to przede wszystkim erotyk, ale nie spodziewajcie się słodkiej historii  o bogaczu i nieśmiałej dziewczynce, bo takich przecież jest mnóstwo, a ta jest wyjątkowa
Nikos jest przestępcą, dla którego nie obce są krew i ból. Można pomyśleć by, że  nie ma ludzkich uczuć. Szczególnie kiedy na zlecenie szefa upatrzył sobie ofiarę na handel żywym towarem. Tą osobą miała być Lena, samotna dziewczyna, która marzy o dobrej pracy w Londynie. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem mężczyzny, ponieważ w pomiędzy tą dwójka wdała się chemia i erotyczne doznania jakie z nikim innym nie doświadczyli.
Pomysł na fabułę jak najbardziej mi się podobał. Szczególnie, że oprócz scen erotycznych było w tej książce coś więcej. Przestępczość, porachunki, handel żywym towarem  to właśnie możecie spotkać na kartach tej historii.

Minusem był dla mnie zbyt duża ilość dialogów do opisów, szczególnie opisów uczuć. Również nie rozumiem trochę okładki, choć w sumie trochę pasuję, bo jest mroczna tak samo jak jej treść.
Myślę, więc, że jeśli lubicie mroczne erotyki w których dużo się dzieję to się nie zawiedziecie. Cieszę się, że się skusiłam na tą pozycję, bo to w sumie po części dla mnie coś nowego, a lubię smakować nowych doznań. Szczególnie, że ta pozycja nie jest zbyt znana, a szkoda, bo mało jest tego typu książek pisanych przez polskich autorów.

Moja ocena
7/10
Olimpiada

Za możliwość przeczytania dziękuję autorce

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators