[418] "Poświęcenie" - Adriana LockeAutor:Adriana Locke
Tytuł: "Poświęcenie"
Liczba stron: 446
Rok wydania 2018 [recenzja przedpremierowa]
Wydawnictwo Szósty zmysłMoje życie zmieniło się na zawsze w noc, w której umarł mój mąż.
Zostałam z rozbitym sercem, stertą rachunków i naszą córką, EVERLEIGH. Nie chcę polegać na nikim, a już najmniej na CREW GENTRY. Jest moją pierwszą miłością i mężczyzną, który prawie mnie zniszczył, człowiekiem, który zawódł mnie za każdym razem, kiedy go potrzebowałam.
Ale kiedy tragedia zaatakuje po raz drugi, Crew może być moją jedyną nadzieją.

Moje życie zmieniło się na zawsze w tę noc, gdy zmarł mój brat.
Zostałem z wyrzutem sumienia, stosem błędów i niewiele więcej. Opiekuję się JULIĄ GENTRY, wdową po bracie i miłością mojego życia i ich córką. Wiem, że nie chce mojej pomocy, ale i tak ją dostaje. Jestem jej to winien.

Kiedy trafi kolejna katastrofa, dostaję możliwość poprawienia sytuacji. Biorę to. Jestem gotów poświęcić to wszystko.[lubimyczytac.pl]


Ogromnie cieszę się, że Szósty Zmysł wydał kolejną książkę, bo jak na razie każda spod tego wydawnictwa potrafiła mi mocno namieszać w głowie. Czas na kolejną próbę.

Julia jest młodą wdową z małą córeczką. Po śmierci męża opiekuje się nią jego brat Crew, który jest również jej byłym chłopakiem. Choć ich relacje wzajemne tolerowanie się nie są proste to jednak dla dobra jej córki zamieszkują razem. Uczucia jednak tak łatwo nie odpuszczają. Iskierki znów zaczynają się iskrzyć.

Zacznijmy od okładki, która mi się jak najbardziej podoba. Łagodna tonacja, a do tego grafika, która jak najbardziej pasuje do klimatu i gatunku książki. Zapewniam was, że będzie ładnie prezentować się w domowej biblioteczce.

„Poświęcenie” to książka która was pochłonie, zawładną wami emocje i przeżycia bohaterów. Julia zdecydowanie nie należy do tych którzy mają w życiu szczęście. Najpierw problemy z rodzicami i nieszczęśliwa miłość, potem śmierć męża aż po chorobę córki. W tym wszystkim był obecny w różnych rolach właśnie Crew. Poznajemy go jako niedojrzałego chłopca, ale bardzo szybko okazuje się, że teraz potrafi zawalczyć i poświęcić się dla kogoś kogo kocha.

Przygotujcie sobie paczkę chusteczek, jestem pewna, że wam się przydadzą. Autorka opowiedziała nam zarówno piękną jak i smutną historię. Los bohaterów jest zarówno smutny jak i pełen nadziei, że w końcu się wszystko ułoży.

Dziewczyny nie zawiedziecie się sięgając po "Poświęcenie". Nie jestem w stanie nawet się do czegoś istotnego przyczepić. Wszystko tu gra i pasuje do siebie idealnie. 
Moja ocena
8/10


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators