[243] "Dobrze ci tak" - -Tammara WebberAutor: Tammara Webber
Tytuł: "Dobrze ci tak!"
Seria: Między wierszami. cz 1
Rok wydania:2017
Wydawnictwo: Jaguar

Reid Alexander jest śledzonym przez paparazzi celebrytą. Każda informacja o nowym związku, każde potknięcie natychmiast trafiają do mediów – nic nie pozostaje tajemnicą. Za swój ostatni błąd Reid zapłacił wysoką cenę – zniszczony samochód, zdemolowany dom oraz długi pobyt w szpitalu. Wszyscy agenci starają się odbudować wizerunek nastoletniego aktora, lecz jedno jest pewne – nie uda mu się uciec od konsekwencji.
Dori Cantrell jest dokładnym przeciwieństwem Reida. Mocno zaangażowana społecznie, nadzoruje przebieg prac, które musi odbyć Reid, aby wypełnić postanowienia sądu. Dziewczyna nie zwraca uwagi na osiągnięcia młodej gwiazdy. Jej pełne poczucia wyższości zachowanie sprawia, że Reid pragnie za wszelką cenę udowodnić dziewczynie, że ona również jest tylko człowiekiem.[lubimyczytac.pl] 


Przyznam się od razu, że z tej serii czytałam jedynie pierwszą część, którą średnio wspominam, natomiast drugą sobie całkowicie odpuściłam. Tak się stało, że jednak postanowiłam dać jeszcze szanse temu cyklowi. W "Dobrze ci tak" jest niewiele nawiązań do poprzedniej części przynajmniej miałam takie odczucie i potraktowałam to jako oddzielną książkę.

Reid jest właśnie tą osobą, która występowała w poprzednich częściach. Chłopak jest młodym, bogatym i rozpoznawalnym aktorem. Nie trudno się domyślić więc, że bywa arogancki i przede wszystkim potrafi się  zabawić. Po jednej z takich imprez, zakrapianej alkoholem rozwala swój nowy samochód o dom innej rodzinny.Dzięki temu poznaje Dori, ponieważ za karę staję się wolontariuszem, który odbudowuje zniszczone mienie.

Twórczość Tammary Webber znam przede wszystkim dzięki serii "Tak blisko", która bardzo mi się ta podobała. Po tej książce zdecydowanie mogę powiedzieć, że poprzeczka nie została przebita. Z pewnością czytało mi się ją bardzo lekko, była to niewymagająca lektura, a szczerze powiem za inne teraz ciężko mi się zabrać. Jednak historia Reida i Dorii nie wniosła mi nic świeżego oryginalnego. Wszystko to co tu spotkałam gdzieś już było.

Chyba mam kaca książkowego, albo to po prostu przemęczenie, bo coraz ciężej mi się czyta, a potem piszę te informacje dla was. "Dobrze ci tak" ma jednak niemal wszystkie cechy młodzieżówek. Jest przystojny i bogaty młodzieniec i dziewczyna skromna, lekko w nim zauroczone, są i przeciwności i problemy życiowe, a wszystko to opisane plastycznym językiem. 
Polecam książkę na jeden wieczór, kiedy to nie będziecie mieli na nic sił, a jednak coś byście przeczytali, wtedy tego typu pozycje są wprost idealne.
Moja ocena
7/10

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators