[235] "Boys drom Hell" - Agnieszka Lingas-Łoniewska
Tytuł: "Boys from Hell"
Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Liczba stron: 312
Rok wydania:2017
Wydawnictwo Novae Res

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia.
Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka, od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell, osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie, oszołomieni namiętnością, początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?
[lubimyczytac.pl]

Kiedy dowiedziałam się, że autorka wydaje swoją kolejną książkę wiedziałam, że wcześniej czy później ją przeczytam. Tym razem mamy do czynienia z literaturą obyczajową wchodzącą w romans.

Anna jest jedyną córką burmistrza, a co za tym idzie rodzice pokładają na niej wysokie oczekiwania, próbując wpłynąć na jej decyzje dotyczące przyszłości. Kiedy pewnego dnia oznajmia im, że zakochała się w Jax'e, szefie motocyklowego gangu, nie są do tej nowiny optymistycznie nastawieni. 
Nie od dziś wiadomo, że porywy serca wiążą się swoimi prawami, niejednokrotnie nie wszystkim się one podobają, szczególnie kiedy to spotyka dwie tak różne osoby. Anna i Jax pochodzą z dwóch różnych światów. Ona idealna uczennica, pochodząca z dobrego domu. On, motocyklista, właściciel baru, osieroconego jak jeszcze był mały. 

"Wyrzeknę się wszystkiego, tylko nie każ mi wyrzec się Ciebie…."

Książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej można myślę podzielić na trzy typy. Thiller, romans i te wątkiem kryminalnym. "Boys from Hell" jak nietrudno się domyślić należy do tej drugiej grupy. Czyta się ją bardzo szybko, szczególnie, że bardzo szybko w książce zaczyna się dziać. Na zetknięcie głównych bohaterów nie musimy długo czekać, co jak najbardziej przypadło mi do gustu. Autorka udowadnia nam, że w miłości nie chodzi o pozycję, pieniądze, pochodzenia. Kocha się drugą osobę pomimo wszystko. 
Lubię kiedy bohaterowie są inni niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Tak właśnie jest z Jaxiem. Co moglibyście sobie pomyśleć o szefie gangu motocyklowego? Z pewnością zadufany w sobie, mający jakieś szemrane interesy, wyrywający panienki co dzień to inną i nieziemsko przystojny. W tym wypadku zgadza się jedynie ostatni punkt. Chłopak jest odpowiedzialny, troskliwy, inteligentny, umiejący zadbać o siebie i najbliższych. 
Minusem dla mnie jest zakończenie. Mam po nim niedosyt, ponieważ jest szybki nawrót i koniec. Chyba wolałabym żeby były bardziej rozciągnięte te wydarzenia. Oczywiście nie zmniejsza to mojej oceny. 

"Boys from Hell" to książka dla każdej kobiety wierzącej w miłość pomimo wszystko, lubiących silnych i troskliwych bohaterów i przede wszystkim kochających romansów. Nie zawiedziecie się 
Moja ocena 
7/10


Komentarze