[198] "Kółko się zakochuje" - Zyta Kowalska


Tytuł: "Kółko się zakochuje"
Autor: Zyta Kowalska
Liczba stron: 276
Rok wydania:2016
Wydawnictwo: Novae Res


Jakie są dziewczyny żyjące w kraju, w którym Paweł Deląg uchodzi za najprzystojniejszego Polaka?

Poznajcie Kółko: oto Czikita, zwana w pewnych kręgach Bonitą, romansująca z niewysokim, ale jurnym Latynosem. Ruda – łamaczka męskich serc i romantycznych porywów wewnątrz Kółka. Madzia, która w poszukiwania Idealnego Mężczyzny wyprawia się aż za Ocean. Pola, wieczna doktorantka, i dziewica. Ania, nieszczęśliwa narzeczona zabójczo ufryzowanego Kuby. I Zyta, Siostra Przełożona Kółka, rozdarta uczuciowo między członkiem Mensy a fanem motoryzacji.

Kółko odważnie zgłębia meandry męskiej filozofii życia, potyka się na zbyt wielu nieudanych związkach, staje w szranki na szybkich randkach i portalach, udaje się nawet do wróżki, by na koniec zrozumieć, że nie ma facetów idealnych... Jest za to wyjaśnienie raz na zawsze: czego pragnie kobieta, jak być piękną i o czym rozmawiają przyjaciółki. [lubimyczytac.pl]


Dziś przychodzę do was z książką, którą nie jednokrotnie przyprawiła mnie o uśmiech na twarzy. Napisana z dystansem historia przyjaciółek. Każda jest zupełnie innym typem kobiety, ale łączy je jedno, wszystkie pragną prawdziwej miłości i oczywiście idealnego faceta. Myślę, że każda z nas właśnie tego pragnie, choć nie wszystkie się do tego przyznają. Tylko szkoda, że odnalezienie tego nie jest wcale takie proste. 

Podobało mi się,że na początku książki znajduje się "Mały przewodnik po Kółku dla inteligentnych Inaczej". wiem, brzmi to jak brzmi, ale z pewnością ułatwia nam to niepogubienie się w Kółku, a także lekkie przygotowanie do tego co może spotkać czytelnika w dalszej części. Mi to z pewnością pomogło. 

Autorka po przez swoją książkę daję również nam, kobietą kilka rad. Między innymi co nas może spotkać, kiedy szukamy swojego wybranka na czacie i jakich najczęściej mężczyzn możemy tam znaleźć. [mnie książka nauczyła przede wszystkim żeby na bieżąco zaznaczać cytaty, które chcę przytoczyć w recenzji, bo za nic nie mogę go teraz znaleźć.] 

"Kółko się zakochuje" pokazuje nam również siłę damskiej przyjaźni. Jeżeli kobiety się przyjaźnią to są dla siebie jak siostry i wiedzą, że zawsze mogą na siebie wzajemnie liczyć. 

Jeśli szukacie książki na poprawę humoru, która sprawi, że oderwiecie się na moment od swoich smutków to zdecydowanie sięgnijcie po "Kółko się zakochuje". Kto wie, może pomoże wam to znaleźć swojego idealnego mężczyznę, bądź docenić tego którego już macie. Spędziłam z książką przyjemny wieczór. Debiut zaliczam zdecydowanie do udanych. 

Moja ocena
7/10

Za możliwość przeczytania dziękuję autorce książki.
 Dziękuję za szanse. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators