[99] "Stinger.Żądło namiętności" - Mia Sheridan

Tytuł: "Stinger. Żądło namiętności"
Autor: Mia Sheridan
Seria: Stinger tom 1
Rok wydania:2016
Liczba stron: 430

Los czasem płata figle...

Kto powiedział, że konferencje branżowe muszą być nudne? Nawet jeśli tak bywa, to na pewno nie w Las Vegas, mieście, w którym wszystko może się zdarzyć. To właśnie tam pewna poważna młoda osoba, Grace Hamilton, uczestnicząca w Międzynarodowym Zjeździe Studentów Prawa, poznaje Carsona Stingera, aktora z branży erotycznej, z którym spędza kilka upojnych chwil. Ale cóż może na dłużej połączyć dwoje tak odmiennych ludzi, mających całkowicie inne poglądy na świat i życie?
Grace to dziewczyna, która uparcie dąży do realizacji swoich celów, a Carson żyje z dnia na dzień i na niczym szczególnie mu nie zależy. Oboje doskonale wiedzą, że ich drogi skrzyżowały się tylko na chwilę... A jednak nie potrafią o sobie zapomnieć.
Kiedy szczęśliwym zrządzeniem losu wpadają na siebie ponownie, nie mogą odrzucić tej szansy. Zwłaszcza że w międzyczasie oboje nieco dojrzeli, a Stinger porzucił branżę porno na rzecz służby w armii USA. Romans pięknej pani prokurator i przystojnego komandosa nie przypomina sielanki, ale czy życie bez emocji jest ciekawe? [z lubimyczytac.pl]

To już moje drugie spotkanie z tą autorką. Poprzednie mogę zaliczyć do jak najbardziej udanych, a jak było teraz?

Mia Sheridan pokazała nam, że pod lekką przyjemną książką mogą kryć się głębsze emocje i nauki do wykorzystania przez nas.  Owszem nie da się ukryć, że jest pozycja głównie dla kobiet o takie o romansidło. Jednak czytając ją zdecydowanie się nie zawiedziecie. Autorka zdecydowanie potrafi pisać, oddawać emocje bohaterów tak, że sami podczas czytania odczuwamy radość, smutek, rozczarowanie tak samo jak głowni bohaterowie. Pokazuje jak można zmienić swoje dotychczasowe życie jeśli mamy do tego motywacje w postaci uczucia jakim jest miłość. 

Grece to zwykła dziewczyna z ambicjami. Studiuje prawo i właśnie w tym kierunku widzi swoją przyszłość, którą ma całą zaplanowaną. Podczas Zjazdu Studentów Prawa poznaje Carsona Stingera i od tamtej chwili okazuje się, że jej plany wcale nie są takie idealne i to spotkanie może je wywrócić do góry nogami. 

"Stinger. Żądło namiętności" to również dobry erotyk, wszystko opisane jest jak najbardziej ze smakiem i w swoim umiarkowaniu. Więc nie martwcie się, że będziecie mieli przesyt już po kilku stronach.  Zresztą patrząc na okładkę możemy spodziewać się, że tego typu sceny w tej książce są nieuniknione. 
W raz z czytaniem kolejnych stron coraz bardziej byłam ciekawa co będzie dalej, jak potoczą się losy głównych bohaterów i co najważniejsze jak się to wszystko zakończy. 

Uważam, że książka jest warta przeczytania. Z pewnością spędzicie przy niej przyjemny czas i nie będzie zawiedzeni. 

Moja ocena 
8/10
Przeczytana w ramach wyzwań

6 komentarzy :

 1. Już mam tę książkę na półce niebawem zacznę czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od kiedy przeczytałam opis, poczułam niemałe zainteresowanie tą książką. Chętnie przeczytam, bo z tego co u Ciebie widzę, to rzeczywiście warto.
  Pozdrawiam, Oliwia :)

  http://zjadamszminke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo bardzo zachęcającej recenzji, ja jednak podziękuję - książka zupełnie nie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Książkę czytałam i podobała mi się, chociaż wolę ,,Bez słów'' tej autorki.

  OdpowiedzUsuń

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators