[73]K.A. Tucker - "Pięć sposobów na upadek"Autor: K.A. Tucker 
Tytuł: "Pięć sposobów na upadek"
Data wydanie: 2016
Liczba stron: 544

Pyskata, z wiśniowymi końcówkami blond włosów, Reese Mackay popełniła tak wiele błędów w swoim dwudziestokilkuletnim życiu, że wie już o nich chyba wszystko. Gdy jej krótkotrwałe, gwałtowne małżeństwo kończy się złamanym sercem, decyduje, że nadszedł czas na zmiany. Przeprowadza się do Miami z zamiarem ponownego startu i nawet całkiem dobrze by jej szło, gdyby nie mega upokarzająca jednonocna przygoda w Cancún z blond ochroniarzem imieniem Ben. Dzięki Bogu, że udaje jej się wsiąść do samolotu i zostawić za sobą tę katastrofę.

Futbolowe stypendium i imprezy w bractwie z seksownymi laseczkami? To część planu czarusia Bena Morrisa. Rozwalone kolano, które przekreśla karierę profesjonalnego futbolisty? Zdecydowanie nieplanowane. Na szczęście w parze z jego świetnym wyglądem oraz magnetyzmem idzie jego umysł. Po trzech długich latach studiowania prawa i pracy jako ochroniarz w Pałacu Penny, jest gotów zacząć dorosłe życie – aż w pierwszy dzień swojej nowej pracy trafia do biura tej zwariowanej, seksownej dziewczyny, którą poznał w Cancún. Tej, o której nie potrafi zapomnieć.

Gdyby Ben naprawdę był mądrym facetem, to trzymałby się z dala od Reese. Ona jest pasierbicą szefa, który bardzo wyraźnie zaznaczył, że biurowy romans to podstawa do zwolnienia z pracy. Problem w tym, że Ben uwielbia kłopoty, zwłaszcza gdy są aż tak pociągające. [z lubimyczytac.pl]

Reese nigdy nie należała do grzecznych dziewczynek. Nie jednokrotnie wpadała w tarapaty, które kończyły się kontaktem z policja. Po jednym z takich zdarzeń dzwoni po swojego ojczyma, który postanawia zabrać ją do siebie i pomóc zmienić jej życie. Kiedy zaczyna prace w biurze Jacka spotyka Bena, którego jak się okazała miała okazje poznać już wcześniej. 
Ben miał przed sobą świetlaną przyszłość jako futbolista, jednak kontuzja sprawiła, że musiał znaleźć dla siebie inną drogę. Z tego powodu pojawiło się prawo. Tylko czy chłopak, który uwielbia podrywać co rusz to nowe dziewczyny może być prawnikiem?

To już moja czwarta książka autorki i pewnie jak pojawi się kolejna to również ją przeczytam. Coś jest w stylu pisania pisarki, że wciągają mnie jej historie. Jednak nie jest to mój ulubiony tom. Wszystkie coś z sobą łączyło i dość szybko orientowałam się w poprzednich co to było, z tą miałam problem. Dopiero gdzieś w połowie zorientowałam się, że tym razem to Ben jest łącznikiem z klubem "Penny". 
Bohaterowie książki są bardzo wyraziści, ciekawi i różnorodni. Myślę  więc, że każdy znajdzie sobie kogoś kogo polubi. Nie od dziś wiadomo, że sporo czytam książek z tego gatunku więc trochę zabrakło mi tego, że szybko można było się zorientować jak ta historia się potoczy. 

Zdecydowanie zachęcam do przeczytania tej lektury wszystkim, którzy lubią ten gatunek i książki o miłości. Ja zdecydowanie do nich należę.
Moja ocena
7

1 komentarz :

  1. Kolejna pozycja na mojej długiej liście książek, które chciałabym przeczytać... Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

© Szablon wykonała Ronnie ™ | RONNIE creators